İADE POLİTİKASI

İADE POLİTİKASI

1. HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEBİLİR?

Etiketi, orijinal kutu veya ambalajı, bant, paket gibi koruyucu unsurları ile tekrar satılabilir halde bulunan ürünlerin iadesi mümkündür. İade edilmek istenen ürünün faturası mutlaka ürün ile gönderilecektir. Faturasız ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

Kullanılan, yıkanan, lekelenen, etiketi çıkarılan, koruyucu unsurları bozulan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Mayo, bikini ürünlerinde ürünün koruma bandının çıkartılmış veya zarar görmüş olması halinde iade işlemi yapılamayacaktır.

 

2. HANGİ ÜRÜNLER İADESİ YAPILAMAZ

https://bypinkfreud.com/collections/limited-glam sayfası altında da bulunan Limited Glam koleksiyonuna ait ürünler, sipariş üzerine kişiye özel üretildiğinden dolayı Türk Ticari Kanunu'nda yer alan, Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler maddesine bağlı olarak iade edilemez, yalnızca beden değişimi yapılabilir.


3. İADE KOŞULLARI

İade edilecek ürünün iade koşullarına uygun olduğu tespit edilmelidir. İade koşulları uygun olduğu takdirde ürünün size teslim edilme tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde buraya tıkladığınızda yer alan iade formunu doldurarak ürünü iade edebilirsiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanızı rica ederiz. Sipariş numarası, beden alanı ve açıklama zorunlu alanlardır. Lütfen bu formu ürünlerle birlikte paketleyiniz.

Ürünün iadesini kargo ücreti ödemeden göndermek istemeniz halinde Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gönderilen iadelerin kargo ücreti size ait olacaktır.

Ücretsiz iade için 996508156 iade kodunu kullanabilirsiniz.

İade adresi: Sahil Mah. D-130 Karayolu Cad. Sanberkhan İş Merkezi B-39 Teras Ofis/7 Başiskele/Kocaeli

İade edilen ürünler iade adresine ulaştığında, iade koşullarına uygunluğu denetlenecek ve uygun olması halinde, ürünün iadesi onaylanacak ve iadeniz bankaya bildirilecektir. Geri ödeme süreleri banka işlemlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu süreci bankanız ile görüşmenizi rica ederiz.

 

4. ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

İnternet mağazası üzerinden yapılan alışverişlerinizde değişim seçeneği bulunmamaktadır. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olarak iade sürecini başlatabilirsiniz.